Praktická plastová okna

Plastová okna, která najdete na dnešním trhu, mají často profily pochybného původu z Bulharska, Polska nebo Turecka. Ale právě kvalita profilu udává životnost a odolnost oken. Někteří výrobci nabízejí „českou kvalitu“, nechte si však předložit osvědčení o jejich původu. U nás ručíme za kvalitu profilů, protože používáme výhradně profily německého původu systém TROCAL. Stává se často, že nás oslovují zákazníci a požadují výměnu oken pochybného původu.
Mnoho firem, které vyrábějí plastová okna, dnes krachuje. Zákazník uhradí zálohu a vůbec se nemusí dočkat sjednané dodávky. Mnoho dodavatelů výrobky pouze nakupuje a montuje. U naší firmy si můžete ověřit stabilitu, máme hodnocení ratingové firmy ČEKIA potvrzující stabilní finanční zázemí. Rovněž se můžete spolehnout na plnění naší firmy, což lze ověřit ve sbírce listin.

Zákazník na prvním místě

Nepotřebujeme získávat zákazníky „akcemi“ nebo různým losováním nebo dárky k objednávce. Zákazníci si na základě dobrých referencí naši firmu najdou a mají záruku, že zvolili prvotřídní plastová okna.