Razítka

Naše společnost je na trhu již několik let a za tu dobu jsem vyrobili přes tři miliony razítek a zjistili jsme že nejlepším dodavatelem kvalitních, avšak cenově dostupných razítek je rakouská firma Colop, která , patří na českém trhu mezi nejprodávanější, přispívá tomu i to, že část produkce se vyrábí v ČR (Colop Borovany). Dnes už není podnikatele bez Razítka .

 

Na našem přehledném webu si můžete prohlídnout všechny detaily textury a štočků v reálné velikosti. Jsou zde také ukázky razítek a vizitek, které nabízíme. Texty, data, loga či QR kódy a všechny reálné velikosti písma na razítka. Jsou zde uvedeny i platné ceny, ale vždy záleží na konkrétním požadavku zákazníka.

Rychlý přístup k informacím

QR kód, který si můžete nechat vyhotovit na razítka nebo vizitky umožňuje rychlý přenos informací z vizitky do mobilního telefonu a odpadá tak nutnost ručního přepisování informací z vizitky do adresáře. V dnešní moderní době je využití QR kódů četnější a stále více se využívá pro rychlé získání informací nebo načtení prezentačního videa nebo webových stránek.

Tags: Štítky: